• ساخت ایران

  با افتخار، ساخته شده در ایران

 • هنر دست

  چه به طور دست‌دوز و چه چرخ‌دوز

 • چرم طبیعی

  ساخته از چرم صد درصد طبیعی

 • فقط کیف

  متمرکز بر ساخت انواع کیف چرمی

جدیدترین کالاها

جدیدترین تخفیف‌ها

شهاب الدین دهنوی

همه‌ی اون چیزی که ما در یادینه به دنبال اون هستیم، ساخت کالاهای چرمی ارزشمندی هست که درخور مشتری‌های خوب ما باشن. البته هدف دیگه‌ی ما، اتصال حلقه‌ی تولید به فروش هست تا هم قیمت کالا کاهش پیدا کنه و هم بتونیم نوآوری‌های بیش‌تری رو در ساخت و طراحی داشته باشیم.

شهاب الدین دهنوی

در هر کاری، اگر نوآوری نباشه، قطعاً پیشرفتی انجام نمی‌شه. همون طور که می‌دونید، پایانی برای نوآوری نیست و حتماً گروه یادینه چرم نمی‌تونه همه‌ی نوآوری‌ها رو داشته باشه. برای همین، اگر فکر می‌کنید که می‌تونیم با هم همکاری کنیم، با ما ارتباط بگیرید؛ در هر زمینه‌ی مرتبط که توانایی دارید.

خیر. شما می‌تونید با ما ارتباط بگیرید تا خرید تون رو انجام بدید؛ ولی با عضویت در سایت یادینه، شما می‌تونید فهرست خریدها تون رو ببینید و اون‌ها رو پیگیری کنید و از امکانات بیش‌تری بهره‌مند بشید.

بسته به سیاست یادینه در دوره‌های زمانی گوناگون، شرایط و هزینه‌ی ارسال کالاها می‌تونه متفاوت باشه که در بخش‌های مختلف وب‌سایت به آگاهی شما خواهد رسید.

سفارش‌های تکی و با حجم کم، بعد از ساخت و نهایی شدن سفارش، حداکثر تا 5 روز کاری به دست شما خواهد رسید. اگر در این مدت، سفارش خود رو دریافت نکردید، با کد پیگیری سفارش تون به اداره پست منطقه تون برید و بسته تون رو دریافت کنید. در صورت تاخیر در ارسال کالا، به صورت پیامکی یا تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید.

سفارش‌های تکی و با حجم کم، معمولاً با پست پیشتاز ارسال می‌شن که شما با داشتن کد پیگیری مرسوله‌ی خود (کد 24 رقمی) و مراجعه به سایت post.ir می‌تونید از وضعیت مرسوله‌ی خود باخبر بشید.

اگر کد پیگیری مرسوله در حساب کاربری شما نیست، با ما تماس بگیرید و در صورتی که سفارش شما با روش‌های دیگه‌ای به جز «پست» ارسال بشه، به اطلاع شما خواهد رسید.

همه‌ی تلاش ما در یادینه، این هست که با توجه به قیمت کالا، بهترین کیفیت رو به مشتری تحویل بدیم و خدمات پس از فروش هم ضامن حفظ این کیفیت هست. بنابراین، یادینه برای 6 ماه، همه‌ی کالاهای چرمی خود رو از نظر پوسیدگی و رنگ‌پریدگی تضمین می‌کنه؛ ولی در کل، رفتار شما با کالای چرمی، عمر اون رو تعیین می‌کنه.